Fotografia weselna, fotograf na wesele, zdjęcia weselne

 

Grupa Nietuzinkowy Kadr – składa się z zaufanych i sprawdzonych osób.

 

Z przyjemnością pracujemy zespołowo przy realizacji konkretnych projektów, gdy nasze umiejętności wzajemnie się uzupełniają, ale lubimy także realizować niezależne, autorskie sesje. Niezależnie od modelu współpracy, gwarantujemy wysoką jakość naszych usług i niezmiennie wysoki poziom estetyczny zdjęć, który jest znakiem firmowym Naszej grupy.

 

Nie potrafimy wyobrazić sobie nawet tygodnia bez użycia aparatu fotograficznego w dłoni. Do wszystkich wykonywanych sesji przygotowujemy się indywidualnie. Podstawową myślą, którą się kierujemy jest to, że robimy to dla Was. Wszelkie zlecenia realizujemy z pełnym zaangażowaniem i starannością i co najważniejsze wkładamy w naszą prace serducho ponieważ tworzymy fotografie z wewnętrznej potrzeby. Dla nas największą satysfakcją jest uśmiech na Waszych twarzach w momencie odbierania naszych prac… Staramy się żadnego klienta nie wypuścić niezadowolonego.

 

Kochamy swoją pracę przede wszystkim dlatego, że robimy rzeczy naprawdę istotne i wartościowe. Poznajemy wielu wspaniałych ludzi, przeżywamy wraz z nimi najważniejsze i najpiękniejsze momenty w ich życiu, a przy okazji tworzymy dla nich cenną pamiątkę na długie lata. Cieszy nas, że zatrzymujemy piękno otaczającego nas świata i sprawiamy, że ludzie stają się choć odrobinę szczęśliwsi.

 

To wszystko inspiruje nas na co dzień, pozwala rozwijać się i dawać z siebie 100% przy każdym kolejnym projekcie. Jesteśmy dumni z każdej zrealizowanej sesji, ale naszym najlepszym zdjęciem jest zawsze to, które zrobimy jutro.

Naturalność

Niemal wszyscy są przekonani, że są niefotogeniczni. Prawie każdy mówi, że źle wychodzi na zdjęciach, nie lubi być fotografowany i nie wie jak się zachować przed obiektywem.

Doświadczenie

Przed obiektywem nie ma nic przypadkowego. Kontrolujemy wszystko co dzieje się na planie zdjęciowym: mówimy co robić, jak się ustawić, w którym momencie jak się zachować.

Innowacyjność

Jesteśmy otwarci na ciekawe znajomości, interesujące projekty i po prostu piękne sesję dla miłych ludzi! Dążymy do tego, aby za 50 lat nasze zdjęcia budziły podobne uczucia, jak podczas pierwszego oglądania.